Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденціальності)

заяв про випадки булінгу (цькування)

1.Учасники освітнього процесу подають заяву директору закладу освіти про випадки булінгу по відношенню до дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу (зразок заяви додається).

2. Директор закладу освіти розглядає заяву в день її подання та видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування) та скликає її засідання.

3. До складу комісії входять: директор закладу освіти, педагогічні працівники (у тому числі шкільний психолог, соціальний педагог, класний керівник), представники Служби у справах дітей і сектору ювенальної превенції Московського відділу поліції (за згодою), батьки постраждалого та булера (за згодою), можуть також залучатися шкільні офіцери поліції (за згодою). Метою роботи комісії є прийняття рішення за результатами розслідування, розробка та виконання відповідних заходів реагування.

4. Членами комісії проводиться повне та неупереджуване розслідування щодо випадку булінгу (цькування) із залученням осіб,від яких отримали інформацію.

5. За наслідками роботи комісії складається протокол, який підписується всіма членами комісії. В протоколі зазначається рішення комісії про підтвердження чи непідтвердження факту булінгу.

6. Рішення комісії реєструється в окремому журналі, протокол зберігається у паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів комісії.

7. За результатами роботи комісії директор школи вживає заходів реагування на підтвержений випадок булінгу (цькування) та повідомляє про рішення комісії відповідні органи, а саме Службу у справах дітей, сектор ювенальної превенції Московського відділу поліції, Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради, Департамент освіти Харківської міської ради.

8. У випадку незгоди заявника з рішенням комісії, він може звернутися до уповноваженних підрозділів органів Національної поліції України (ювінальної поліції) та Служби у справах дітей.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Директору (повна назва школи)

ПІБ

від ПІБ,
Адреса реєстрації:
Адреса для листування:
Тел.:

ЗАЯВА

Я, ПІБ (заявника), повідомляю Вас про випадок булінгу (цькування) відносно ПІБ (постраждалого). Далі викладаються усі обставини випадку булінгу. Згідно з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 року № 2657-VIIIта зважаючи на викладене, з метою дотримання норм законодавства прошу невідкладно вивчити факти, зазначені у заяві. притягнути до відповідальності ПІБ (булера). Про результати розгляду заяви повідомити у встановлений законом термін.
До заяви можуть буті додані фото, відеоматеріали, скріншоти з соціальних мереж інтернету, що підтверджують факт булінгу

Дата ПІБ (заявника)

(підпис)