• Ви знаходитесь тут:

• Бібліотека

/Files/images/biblioteka/эмблема.jpg

Із історії створення шкільної бібліотеки

У грудні 1921 року на розі Старомосковської і Юр’ївської вулиць у старому будинку пані Нікуліної була відкрита жіноча гімназія № 33. Згодом була перетворена на середню школу № 33 та у 30-ті роки переведена в новий будинок, споруджений робітниками заводу ХЕЛЗ по вулиці Іскринській, 28. /Files/images/biblioteka/история библ..jpg

З перших днів існування школи з активістів учнівського колективу було створено “прес – центр”, який серед інших справ займався створенням бібліотеки. Спочатку це була бібліотека на громадських засадах. “Прес – центрівці” збирали книжки серед учнівського та педагогічного колективів, та серед мешканців прилеглого району. Але книг було обмаль, тому вони створювали “живі газети”, які допомагав оформлювати учень школи, в майбутньому народний художник СРСР, М.Г. Дерегус, а учень С.Є. Гарбузов, майбутній спецкор газети “Известия”, писав рукописні книжки. На жаль збереглися тільки їх назви: “За культуру, за грамотність, за кооперування!”,“До бою за п’ятирічку!”.

Постійно діюча бібліотека у школі була створена вже після Великої Вітчизняної війни, у 1951 році.

Шкільна бібліотека сьогодні

Сьогодні бібліотека ХСШ № 33 займає приміщення площею 52 кв.м., розташована на 3 поверсі школи, також має приміщення для зберігання підручників.

Книжковий фонд бібліотеки налічує близько 9000 примірників.

Загальна кількість читачів – 375, серед них:
- учнів – 354;
- педпрацівників – 21.
Середня книговидача в день складає 24 книги, а відвідує бібліотеку в середньому 20 читачів в день.

Бібліотека обладнана комп'ютером, ксероксом, також має підключення до мережі Інтернет.

/Files/images/biblioteka/SP_A0526.jpg Завідує бібліотекою
Пахомова Марина Вікторівна ,
спеціаліст

Електронна адреса
бібліотеки школи:

library-33@ukr.net

Функціональні зони шкільної бібліотеки

/Files/images/biblioteka/(R)SP_A0535a.jpg Бібліотека працює:

Понеділок - П'ятниця

Перерва

Обслуговує читачів
П"ятниця - методичний день (бібліотека читачів не обслуговує)
Останній день місяця -
санітарний день

Організація роботи шкільної бібліотеки

/Files/images/biblioteka/boy.gif

Правила поведінки в бібліотеці

Правила поводження з книгою

Ми чекаємо на зустріч з Вами!