Із історії створення шкільної бібліотеки

У грудні 1921 року на розі Старомосковської і Юр’ївської вулиць у старому будинку пані Нікуліної була відкрита жіноча гімназія № 33. Згодом була перетворена на середню школу № 33 та у 30-ті роки переведена в новий будинок, споруджений робітниками заводу ХЕЛЗ по вулиці Іскринській, 28. /Files/images/biblioteka/история библ..jpg

З перших днів існування школи з активістів учнівського колективу було створено “прес – центр”, який серед інших справ займався створенням бібліотеки. Спочатку це була бібліотека на громадських засадах. “Прес – центрівці” збирали книжки серед учнівського та педагогічного колективів, та серед мешканців прилеглого району. Але книг було обмаль, тому вони створювали “живі газети”, які допомагав оформлювати учень школи, в майбутньому народний художник М.Г. Дерегус, а учень С.Є. Гарбузов, майбутній спецкор газети, писав рукописні книжки.

Шкільна бібліотека сьогодні

Сьогодні бібліотека ХПШ № 33 займає приміщення площею 52 кв.м., розташована на 3 поверсі школи, також має приміщення для зберігання підручників.

Книжковий фонд бібліотеки налічує близько 6000 примірників.

Загальна кількість читачів – 375, серед них:
- учнів – 354;
- педпрацівників – 21.

Бібліотека обладнана комп'ютером, ксероксом, також має підключення до мережі Інтернет.

Бібліотека працює:

Понеділок - П'ятниця 14.00 - 18.00
П'ятниця - методичний день (бібліотека читачів не обслуговує)
Останній день місяця -санітарний день

/Files/images/biblioteka/boy.gif

Ми чекаємо на зустріч з Вами!