Cambridge Exams

21 учень 2х та 4х класів почали підготовку до міжнародних іспитів рівнів Starters та Movers. Іспит буде проходити 30 травня 2015 року у КЗ "ХСШ №3". Учнів будуть незалежно тестувати з 4 аспектів володіння англійською мовою: читання, говоріння, письмо та аудіювання. Бажаємо успіхів нашим учням! Ми вами пишаємось!

Puzzle

Учні 3-4 класів почали підготовку до Всеукраїнської Гри з англійської мови PUZZLE яка відбудеться 16- 20 лютого. Ми бажаємо всім успіхів та перемоги!

Гості з Великобританії

В рамках роботи освітнього округу школу відвідав директор Кентської приватної школи Andy Flaig. Діти та батьки школи зібрались в актовій залі школи привітати почесного гостя та подарувати йому святковий концерт. Наші учні мали можливість випробовувати свої можливості та поспілкуватися англійською зі справжнім носієм мови. Енді розповів дітям про свою школу,її звичаї та традиції,показав навчальне відео про Кент та Лондон. Учні старших класів радо розповідали про свою школу та особисте життя. в кінці зустрічі Енді запросив усіх в літку до Кенту.


Галереї "16.01.2015 Гості з Великої Британії"

Фестиваль пісень та казок

21.09.2015 пройшов фестиваваль пісень і казок. Усі виступи були яскравими і творчими.

Грінвіч

На початку жовтня закінчилася реєстрація на конкурс знавців англійської мови "Грінвіч"

Тиждень англійської мови

З 16.11.2015 по 20.11.2015 відбудеться тиждень англійської мови. Учнів школи чекають захоплюючі подорожі до англомовних країн, веселі уроки, КВК. По закінченню тижня англійської мови пройде яскравий концерт, на якому учні школи продемонструють свої таланти.

Кiлькiсть переглядiв: 94

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.