/Files/images/2019-2020/2020/distantsyka/9 травня.jpg

Свідків подій залишається все менше, проте наша пам'ять не дає змарніти жодній героїчній сторінці історії Перемоги не тільки завдяки пожовклим фронтовим листам та старим фотографіям, орденам та медалям ветеранів, воєнним пісням та спогадам свідків, а й завдяки проведенню таких спільних громадських заходів. Важливо, що саме діти і молодь стають ініціаторами багатьох зворушливих акцій. Це свідчить про те, що естафета пам'яті в надійних руках нащадків Великої Перемоги.

Наша школа підтримує ініціативу Харківського міського голови Геннадія Кернеса та повідомляє про старт освітянської акції естафети пам'яті "Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!", в межах якої в нашому закладі освіти дистанційно відбудуться заходи, присвячені святкуванню 75-річниці Перемоги та вшануванню пам’яті воїнів Другої світової війни.

/Files/images/2019-2020/2020/distantsyka/Совместная.jpg

ПЛАН ЕСТАФЕТИ ПАМЯТІ КЗ "ХСШ №33" "МИ НАЩАДКИ ПЕРЕМОЖЦІВ! ПАМЯТАЄМО! ПИШАЄМОСЯ! НА ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

/Files/images/2019-2020/2020/distantsyka/План роботи 9 мая - 1 (1).png

/Files/images/2019-2020/2020/distantsyka/План роботи 9 мая - 2.png

Віртуальна галерея малюнків учнів 1-4-х класів на тему "Пам'ятаємо! Перемагаємо!"

Спогади про події Другої Світової війни у моїй родині.

Читання тематичних віршів учнів початкової школи до дня пам'яті загиблих у Другій Світовій війні.

Вірш Я.М. Яресько "Смак незабутній перемоги". Учні 1-Г класу.

Вірш В. Симоненка "Салюти миру!". Учні 1-Г класу.

Арутюнова Кіра учениця 1-А класу. Вірш С. Гордієнка "День Перемоги".

"Мак - як символ пам'яті".

Онлайн - випуск книги "Мрії про Україну"

"Мій прадід - герой!" Яровий Федір Карпович - герой Другої Світової війни, відеосюжет Ярового Івана, учня 1-В класу про свого дідуся.

/Files/images/velikden/unnamed (8).jpg