Всеукраїнський конкурс-олімпіада з англійської мови «Грінвіч» учні 2-4 класів, 35 переможців.

Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус», учні 4 класів, 6 переможців.

Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс "Колосок", учні 1-4 класів, 192 переможця.

Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців "Кришталева сова -2015, учні 3 класів,18 переможців.

Дипломи переможців за І місце в районному етапі та ІІ місце в міському та обласному етапах малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини», учні 3-4 класів.

Диплом за І місце в районному та ІІІ місце в міському етапі ХІІ міської олімпіади Випускників школи І ступеня «Путівка в науку», Ігнатенко Ілля, 4-А клас.

Конкурс знавців української мови ім.. П. Яцика, Фенко Тимур, ІІ місце, 4-В клас;

Міська олімпіада з математики фізико-математичного свята "Наукові старти", Прокутін Михайло, 4-Б клас, І місце

Міська олімпіада з математики фізико-математичного свята "Наукові старти", Захаров Дмитро, 4-Г клас, ІІІ місце

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру», учні 1-4 класів, 67 переможців

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Пазл», учні 3-4 класів, 26 переможців

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», учні 2-4 класів, 31 переможець

Міжнародний конкурс військової пісні, Савченко Дарина, лауреат.

/Files/images/animashki/kubok.gif