2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
У 2023/2024 навчальному році учні нашої школи приймають участь в різних міжнародних проєктах, флешмобах, марафонах, всеукраїнських конкурсах та олімпіадах
-Сертифікат "ШКОЛА МИРУ-2023"
- Супергерої FAST: Школа №33 переможець глобального рейтингу шкіл з усього світу "Super school TOP-10 Winner"
- Супергерої FAST: Fantastic class TOP- 10 Winner - учні 2-В класу з класним керівником Роскошенко О.Л.
-Супергерої FAST: ТОП-10 серед усіх класів-учасників програми "Fantastic class ТОР-10 Nominant"- учні 4-В та 4-Г класу та класні керівники Гонтар Н.І. та Єрмолова Ю.С.
-Супергерої FAST: Нагорода Incredible individual TOP-10 Winner- учениця 2-В класу Чавикіна Аріна
- Супергерої FAST: Номінація "Top Teaching Child Award Winner"- учень 2-В класу
-Кубок ВЛФКРК з фігурного катання на роликових ковзанах в категорії "Рівень 3, Cuccioli B, inline, дівчата" - Матущенко Варвара, учениця 1- В класу
-Всеукраїнський флешмоб "Руханка сили" до дня ментального здоров`я (учні 1-4 класів та вчителі, студенти КЗ "ХГПА")
-Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Олімпійські надії"- Чавикіна Аріна, 1 місце
- Матч "Кубку Жеребкіна"(гравці 2014 р.н.)- Фомін Єгор, 1 місце
- Національний конкурс вокального мистецтва "Талановита країна" 2 категорія в номінації "Естрадний вокал"- Жулій Вероніка, 1 місце
2022/2023 навчальний рік
В 2022/2023 навчальному році учні нашої школи приймають участь в різних міжнародних проєктах, флешмобах, марафонах, всеукраїнських конкурсах та олімпіадах
◦ Міжнародний проєкт «Супергерої Fast”( учні 1-4класів; школа займає 1 місце у світовому рейтингу; окремі класи займають l та ll місце у світовому рейтингу; окремі учні школи входять в рейтинг «топ п’ять» найактивніших дітей планети)
◦ Всеукраїнський флешмоб «Спільно дбай» (учні 1-4 класів та вчителі)
Проєкт "Дубкросінг_UA"(Учні 3-В класу- Первишова А., Писарук М., Харламова В.; учні 3-Г класу- Фомін Є., Красковська Д., Ус К. )
◦ Міжнародний день захисту тварин (учні 1-4 класів)
◦ Флешмоб учнів 33 школи «Діти Харкова-за Мир»
◦ Перемога на Етапі Кубку світу з акробатичного рок-н-ролу ( учениця 4-А класу Вітковська Олександра)
◦ Європейський день боротьби із торгівлі людьми (учні 1-4 класів)
◦ ІІІ Всеукраїнський відкритий марафон з української мови (Сопко І. 3-Г - 2 місце; Жулій В. 3-Г- 2 місце; Харламова В. 3-В- 2 місце; Терещенко В. 4-В- 1 місце)
◦ І місце на Етапі Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу (учениця 4-А класу Вітковська Олександра)
- Освітня акція: "Вивчай українську легко: лайфхаки від харківських педагогів, школярів та батьків"
- Всеукраїнський конкурс "Україна.Війна.Домашні улюбленці"( Учениця 3-В класу - Первишова А. та учениця 1-Б класу- Первишова М.-1 місце)
- Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецв "Осінні мелодії"- 1 місце
- Всеукраїнський багатожанровий двотуровий конкурс мистецтв (Учениця 4-В класу- Гірмаш Регіна)
- Всеукраїнський конкурс молодих читців до Дня Збройних Сил України (Учні 4-Б класу)
- ІІІ Міжнародний урок доброти (Учні 1-4 класів)
-Всеукраїнська інтернет -олімпіада "Всеосвіта Осінь-2022" з української мови (учні 4-В класу дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня)
-Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" (Осінь 2022) з мистецтва (учні 4-В класу дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня)
-Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" (Осінь 2022) з предмету "Я досліджую світ" (учні 4-В класу дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня)
-Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" (Осінь 2022) з української мови та літератури (учні 4-В класу дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня)
-Всеукраїнська інтернет-олімпіада "На Урок" (Осінь 2022) з математики (учні 4-В класу дипломи І, ІІ та ІІІ ступеня)
2020/2021 навчальний рік
В 2020/2021 навчальному році учні школи є переможцями районних, обласних, всеукраїнських конкурсів та олімпіад:
- VII Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв, лауреати І ступеня (Заволодько Олеся, Заволодько Олександр, Юхно Поліна, Кисельова Єлизавета, Васильєва Анастасія, Пінчук Ніколь,Чумакова Софія, Чумакова Марія, Комісарук Артем, Лахмєткін Арсеній, Ємельянова Катерина, Травіна Марія, Куліш Тетяна); лауреати ІІ ступеня (Макарова Арина, Назаренко Олександр);
- ІХ Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв, лауреати І ступеня (Васильєва Анастасія, Лахмєткін Арсеній, Куліш Тетяна, Кисельова Єлизавета, Юхно Поліна); Лауреати ІІ ступеня (Травіна Марія, Мамешин Артем, Назаренко Олесандр).
- XV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРС 2021 збереження природних, енергетичних ресурсів та енергоефективних технологій ХМГО «Енергія миру» переможці учні 2-А класу (Бичко Трохим, Марченко Валентина, Бережна Анна, Єщенко Іван, Могірева, Карпенко Михайло, Гіріч Марія, Торкіна Вероніка) Диплом I ступеня.
- ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імена Петра Яцика у 2020/2021 навчальному році (районного етапу), Жарко Каріна, 4-Г, нагороджена дипломом III ступеня.
- ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імена Петра Яцика у 2020/2021 навчальному році (Всеукраїнський етап), Стадник Ангеліна, 3-Г нагороджена дипломом III ступеня.
- Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Мистецька феєрія», Гаврилова Тамара, 2-Б, нагороджена дипломом I ступеня.
- Всеукраїнський конкурс «Змагаймось за нове життя» Леся Українка, Гаврилова Тамара, 2-Б, нагороджена дипломом II ступеня
№ з/п | Назва конкурсу | Кількість учасників | Результативність |
1. | Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (зима 2021) з української мови | 15 учнів 4-х класів 26 учнів 2-х класів | Диплом І ступеня – 5 учнів; Диплом ІІ ступеня – 5 учнів; Диплом ІІІ ступеня - 1 учень. Диплом І ступеня - 20 учнів; Диплом ІІ ступеня - 5 учнів; Диплом ІІІ сткпеня – 1 учень. |
2. | Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» | 140 учасників 2-4 класів | Відмінний результат – 7 учнів; Добрий результат – 18 учнів. |
3. | Дистанційна олімпіада «Всеосвіта Зима-2020/2021» | 27 учасників учні 4-х класів 12 учасників 1-2 класів | Диплом І ступеня – 15 учнів; Диплом ІІ ступеня – 3 учні; Диплом ІІІ ступеня – 3 учні. Диплом І ступеня - 7 учнів; Диплом ІІ ступеня 3 учня; Диплом ІІІ ступеня – 5 учнів. |
4. | Міжнародний конкурс «Грінвіч» з англійської мови | 94 учасника | - |
5. | Міжнародний дистанційний конкурс з інформатики «Олімпіс» | 5 учасник учнів 4-х класів | 2 учнів отримали Диплом І ступеня |
6. | Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «Колосок» » | 107 учасників учнів 4-х класів 7 учасників | 8 золотих сертифікатів; 8 срібних сертифікатів. |
7. | XV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРС 2021 збереження природних, енергетичних ресурсів та енергоефективних технологій ХМГО «Енергія миру | переможці учні 2-А класу (Бичко Трохим, Марченко Валентина, Бережна Анна, Єщенко Іван, Могірева, Карпенко Михайло, Гіріч Марія, Торкіна Вероніка) Диплом I ступеня | |
8. | ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імена Петра Яцика у 2020/2021 навчальному році (районного етапу); (Всеукраїнський етап) | 25 учасників | Жарко Каріна, 4-Г, нагороджена дипломом III ступеня; Стадник Ангеліна, 3-Г нагороджена дипломом III ступеня |
9. | Всеукраїнський конкурс «Змагаймось за нове життя» імені Лесі Українки | Гаврилова Тамара, 2-Б, нагороджена дипломом II ступеня | |
10. | Міський конкурс проектів «Харків очима дітей» номінація «Харків – місто щастя і добра», міський рівень | І місце | |
11. | Конкурс Вокально-хорового виконавства «Золоті голоси» в рамках Всеукраїнського дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Мистецька феєрія» м. Миколаїв, 25-27 березня 2021 року | Хор «Сонечко» | ІІ місце |
12. | VII Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв | 15 учнів | 15 учнів (Дипломи І ступеня, ІІ ступеня) |
13. | Визначено кандидата на 2020/2021 навчальний рік з числа обдарованих учнів закладу освіти на виплату щомісячної стипендії Харківської міської ради „Кращий учень закладу освіти” | Комісарук Артем Володимирович, учень 4-В класу. |