Переможці малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» отримали медалі та путівки

22 Червня 2012

Справжні олімпійці, хоч і маленькі. Переможці малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» отримали медалі та путівки до оздоровчого табору на Чорному морі. У змаганнях брали участь учні 3-х – 8-х класів із Харкова та області.

Без духу єдиного колективу перемоги на Малих олімпійських іграх не здобути, переконаний один із переможців – Михайло Воронін. Бо у дитячому спорті не обійтися без командних змагань.

Михайло Воронін, учень ЗОШ №42 Московського району Харкова

Очень важен слаженный коллектив. Чтоб передавать друг другу, нужно понимать характер, быть с классом. И чем больше мы соревнуемся, тем больше друг друга знаем. И тем легче каждый год.

Великим стимулом для тренувань є поїздки до дитячих спортивних та оздоровчих таборів, кажуть діти. Двічі їздили до Артеку, і двічі – до табору у Феодосії. Учні гімназії із Золочева торік отримали на Малих олімпійських іграх четверте, а цьогоріч – уже третє місце. Прогрес у спорті діти пояснюють тим, що між пасивним відпочинком та легкою атлетикою обирають останню.

Настя Шеремет, учениця Золочівськоъ гімназії №1

Есть такие люди, которые курят, наркотики, я лично не за это. Лучше побегать вечером, чем курить, пить.

Команда учнів 3-х – 4-х класів 33 спеціалізованої школи на Малих олімпійських дістала перше місце. Діти тренувались 5 місяців, розповіла вчителька, і при цьому аналізували допущені помилки.

Ірина Дерев’янко, учитель фізичного виховання ХСШ І ступеня №33

Тренировались без пропусков, как настоящие спортсмены. Плюс у нас команда родителей. Которая тренировалась 2 месяца. И тоже были победителями. Потом все баллы суммируются.

Євген Савін, заступник голови ХОДА

90 тысяч участников из всех районов Харькова и Харьковской области принимали участие. Но сегодня в зале победители, и мы будем чествовать победителей.

Переможцям малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» вручили сертифікати на придбання путівок, які дозволять відпочити у таборі на Чорному морі та медалі . Зі слів педагогів, які займаються з юними спортсменами, важливо правильно дозувати фізичні навантаження для кожної дитини. Аби вона не заморювалась і після тренувань ішла додому бадьорою.