Урочисте нагородження переможців малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини»
25 червня 2012

22 червня 2012 року о 15.00 у Харківському центрі естетичного виховання «Будинок учителя» Харківської обласної ради (м. Харків, вул. Скрипника, 14) відбулось урочисте нагородження переможців малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед учнів 3-8-х класів загальноосвітніх шкіл області.

На святі були присутні Євген Савін, заступник голови обласної державної адміністрації, Роман Шаповал, начальник Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, та інші гості.
Під час церемонії переможці отримали заслужені нагороди. Усі присутні мали змогу насолодитися художньою самодіяльністю творчої молоді Харківщини.

Довідково:
Змагання малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 3-8-х класів проводилися в усіх районах та містах обласного значення Харківської області в період з 10.10.2011 по 10.05.2012 на виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 25.10.2010 № 578 «Про проведення малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області» та наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 27.09.2011 № 502. І етап цих змагань об’єднав у відчайдушній боротьбі за перемогу понад 90 тисяч учнів та 9 тисяч батьків.