• Ви знаходитесь тут:

• Профілактика правопорушень серед школярів

Профілактична бесіда з представниками патрульної поліції

20.10.2016 року з учнями школи проведено профілактичну бесіду з представниками патрульної поліції з метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму.

Літні канікули!

Напередодні канікул з учнями школи проведені бесіди щодо попередження правопорушень та злочинності під час літніх канікул .

Правова просвіта батьків

27.04.2016 представником Національної юридичного університету ім. Я. Мудрого проведено правовий лекторій для батьків учнів 1-х класів.

Профілактична бесіда з представниками патрульної поліції

19.04.2016 З учнями школи проведено профілактичну бесіду з представниками патрульної поліції з метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму.

Профілактична бесіда з правового виховання, попередження правопорушень та пропаганди здорового способу життя

25 лютого 2016 року в рамках Місячника права завідуючим сектором профілактики правопорушень служби у справах дітей Московського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Сидорчуком В.М. з учнями проведено бесіда з попередження злочинності, насильства серед школярів, дитячої безпритульності, формування здорового способу життя.

Профілактичні бесіди напередодні зимових канікул

Напередодні зимових канікул з учнями школи проведено профілактичні бесіди щодо попередження всіх видів дитячого травматизму та правопорушень.

Лекція з правового виховання представника Обласної бібліотеки

16.02.2016 В актовій залі, для учнів перших та других класів, проведена лекція представником Обласної бібліотеки з правового виховання молоді

Виховний захід «Подорож до Правової країни»

17.02.2016 Сьогодні діти нашої школи здійснили яскраву та пізнавальну подорож до Правової країни. Разом з казковими героями учні пізнавали основи законодавства з питань захисту дитинства.

Bиставка малюнків "Діти проти насильства!"

В рамках проведення Місячника правової освіти в закладі організовано виставку творчих робіт "Діти проти насильства!"

Виховна година «Кожна дитина має право!»

18.02.2016 В рамках місячника правової освіти з учнями школи проведено виховну годину «Кожна дитина має право!»

Профілактика правопорушень

Напередодні осінніх канікул з учнями 1-4-х класів КЗ «ХСШ № 33» проведено цикл бесід з профілактики правопорушень.

Профілактичні бесіди з учнями

01.09.2014 року зучнями школи проведені профілактичні бесіди з профілактики всіх видів дитячого травматизму та правопорушень.

Літні канікули!

/Files/images/biblioteka/06-dhdhdh.jpg

Весняні канікули!

/Files/images/animashki/школа.jpg

Напередодні канікул з учнями школи проведені бесіди щодо попередження правопорушень та злочинності під час зимових канікул .

Профілактичні бесіди напередодні зимових канікул

/Files/images/p153338592.jpg

Напередодні зимових канікул з учнями школи проведено профілактичні бесіди з попередження всіх видів дитячого травматизму та правопорушень, єдиний урок з безпеки дорожнього руху та обговорено правила поведінки на льоду.

Осінні канікули!

Напередодні осінніх канікул з учнями школи проведені бесіди щодо попередження правопорушень та злочинності під час канікул .

Під час осінніх канікул правопорушень та злочинів за участю учнів школи не було зафіксовано.

/Files/images/thumb-small-201x119-zKxw.jpg

Кримінальна відповідальність неповнолітніх

Правова просвіта - важлива частка навчально-виховного процесу. «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» — такою стала тема уроку, що пройшов 02.09.2013 року в школі.

/Files/images/pervoklassnik.jpg

Бібліотечні уроки на тему "Мої права"

В рамках Місячника правової освіти для учнів були проведені бібліотечні уроки на тему "Мої права".

/Files/images/biblioteka/2013-02-20 09.32.08.jpg

День захисника Вітчизни

22.02.2012 в навчальному закладі відбулися класні виховні заходи присвячені Дню захисника Вітчизни

/Files/images/svyata/den_zahisnika_vtchizni/IMG_3694.JPG

Виховний захід "Плутанина

22.02.2013 в рамках Місячника правової освіти в навчальному закладі проведено виховний захід "Плутанина" для учнів 1-3 класів.

/Files/images/gurtki/plutanina/IMG_3633.JPG

Виховний захід "Муха-цокотуха"

07.02.2013 в навчальному закладі відбувся виховний захід на правову тематику "Муха-цокотуха" для учнів 1-2 класів

/Files/images/gurtki/Муха3.JPG

Діти проти насильства

В рамках проведення Місячника правової освіти з 1 по 10 лютого в навчальному закладі проходив шкільний етап районного конкурсу малюнків, плакатів та стіннівок «Стоп – насильству!».

/Files/images/konkursi/vistavka_robt/IMG_3465.JPG

Зимові канікули!

Напередодні зимових канікул з учнями школи проведені бесіди щодо попередження правопорушень та злочинності під час зимових канікул .

Урок щодо кримінальної відповідальності неповнолітніх

В вересні 2012 року проведено Урок щодо кримінальної відповідальності неповнолітніх для учнів 1-4 класів та інші заходи: лекцію для учнів 1-4 класів за темою «Негативний вплив куріння» старшим лейтенантом міліції НІМ Московського РО ХГУ ГУМВО України в Х/О Пионтиевичем О.М., головним лікарем дитячої поліклініки № 12 Семашко Л.О. на тему «Здоровий спосіб життя».

Питання кримінальної відповідальності неповнолітніх було обговорено на батьківських зборах (протокол № 1 від 07.09.2012 року, протокол № 2 від 12.12.12).

З метою профілактичної роботи щодо попередження правопорушень, злочинності та дитячої бездоглядності, у навчальному закладі створена мережа гуртків!

Розклад роботи гуртків

Назва гуртка