Довідка про роботу щодо профілактики правопорушень і злочинності серед учнів КЗ «ХСШ № 33»

Робота щодо профілактики правопорушень і злочинності у 2014/2015 навчального року проводилася згідно з Планом спільних заходів комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області» зі службою у справах дітей Московського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, сектором кримінальної міліції Московського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області, центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району міста Харкова, Харківським міським ШВД № 2, наркологічним кабінетом Московського району з попередження правопорушень, злочинності, насильства, запобігання дитячій бездоглядності, жорстокому поводженню з дітьми, здійснення правоосвітницької роботи в навчальному закладі з учнями та батьківською громадськістю, роботи з пропаганди здорового способу життя, попередження наркоманії, токсикоманії та СНІДу на 2016 рік.

З метою покращення цієї роботи проводяться виховні бесіди з учнями:

- «Твої права, твої обов’язки»;

- Єдиний урок з безпеки дорожнього руху;

- «Відповідальність за злочин», «Що я знаю про закони», «Відповідальність моїх батьків за мої вчинки» та ін.;

- «Я обираю щасливе майбутнє», «Вчинки добрі і погані», «Я і закон» та ін.

Також проводяться виховні заходи на тему профілактики правопорушень та попередження злочинності серед учнів.

• Виктория

2011-10-29 23:20:51

Спасибо большое за весь материал по профилактике правонарушений. Очень помог при организации своих мероприятий!...