КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ХАРКІВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І СТУПЕНЯ №33 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» КОММУНАЛЬНОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ «ХАРЬКОВСКАЯ СПЕЦИАЛИЗИРОВАНАЯ ШКОЛА І СТУПЕНИ №33 ХАРЬКОВСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ»

Витяг засідання педагогічної ради № 4

26.05.2017

Голова педагогічної ради – Карпенко О.Г.

Секретар педагогічної ради – Малихіна О.П.

Присутні: лист реєстрації додається

Відсутні: - 0

Порядок денний

2. Про переведення учнів 1-3-х класів до наступних класів, переведення учнів 4-х класів до 5-го класу та їх вибуття.

Доповідач: Карпенко О.Г.

ІІ. СЛУХАЛИ:

Карпенко О.Г., директора школи, яка доповіла, що станом на 26.05.2017 року у школі навчається 474 учня. Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення прозагальноосвітній навчальний заклад», Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за№924/27369, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) усистемі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 №1547, зареєстрованим уМіністерстві юстиції України 14.02.2015 за №157/26602, п. 2.20 Статуту комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області», на підставі результатів річного оцінювання знань учнів тадержавної підсумкової атестації (для випускників початкової школи) 355 учнів 1-3-х класів можуть бути переведені до наступних класів, а 119 учнів 4-х класів переведені до 5-го класу та вибувають до основної школи.

ВИСТУПИЛИ:

Ємельянова Т.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, яка відмітила, що всі учні успішно закінчили 2016/2017 навчальний рік.

УХВАЛИЛИ:

1. Перевести до наступних класів таких учнів 1-3-х класів у кількості 355 учнів:

Перевести учнів 1-х класів до 2-х класів:

1.1 з 1-А класу до 2-А класу 30 учнів:

1. Борисенка Матвія Костянтиновича
2. Болгова Кіріла Денисовича
3. Бережного Романа Євгеновича
4. Гущину Олександру Валеріївну
5. Гальченка Іллю Дмитровича
6. Гетман Софію Антонівну
7. Грищенка Максима Денисовича
8. Гірмаша Гліба Олександровича
9. Гармаш Вікторію Валентинівну
10. Дмитренка Назара Романовича
11. Єльнікову Єлизавету Сергіївну
12. Єльнікову Катерину Сергіївну
13. ЖиднінаОлександра Олександровича
14. Жакобова Давіда Володимировича
15. Жиліна Дмитра Сергійовича
16. Зав’ялову Дар’ю Олександрівну
17. Клименка Богдана Олександровича
18. Калюжнога Федіра Тарасовича
19. Лушпенко Вероніку Олександрівну
20. Максименкова Валерія Миколаївна
21. Маслову Вероніку Олександрівну
22. Огієнко Яну Євгенівну
23. Омельник Дар’ю Денисівну
24. Попову Олександру Борисівну
25. Романову Маргариту Романівну
26. Саркисян Николь Дмитріївну
27. Федан Поліну Максимівну
28. Черниченко Маргариту Сергіївну
29. Шапка Дениса Миколайовича
30. Ярошенко Маргариту Романівну
1.2 з 1-Б класу до 2-Б класу 30 учнів: 1.Акімова Романа Олеговича
2.Аббасову Сабіну Камран кизи
3.Алімова Давіда Артемовича
4.Архіпову Софію Михайлівну
5.Безродного Єгора Романовича
6.Васильєву Дар’ю Сергіївну
7.Вареця Станіславу Олександрівну
8.Гонтову Яну Віталіївну
9.Добровольського Кирила Дмитровича
10.Дудка Анастасію Олексіївну
11.Данг Нгуєн Бао Ань(д)
12.Євтушенка Данила В’ячеславовича
13.Коваль Поліну Романівну
14.Купріянову Зорину Сергіївну
15.Либаня Івана Антоновича
16.Лизогуб Дарію Миколаївну
17.Мартиненко Олену Олександрівну
18.Павлов Георгій Олександрович
19.Погорецького Тимура Станіславовича
20.Попсуй Дар’ю Євгеніївну
21.Попсуй Марію Євгеніївну
22.Романова Микиту Євгеновича
23.Сиромятнікова Нікіту Олександровича
24.Сухна Артема Сергійовича
25.Субаєву Маріам Імірівну
26.Толмачову Маргариту Максимівну
27.Трачука Владислава Юрійовича
28.Фастова В’ячеслава Максимовича
29.Черкашина Матвія Олександровича
30.Щерба Вікторію Сергіївну 1.3.

з 1-В класу до 2-В класу 31 учня:

1.Алтухову Милан Олегівну

2.Абашину Анастасію Сергіївну

3. Аксаковського Микиту Костянтиновича

4.Бондаренка Максима Артемовича

5.Ворону Платона Павловича

6.Відувілта Богдана Давидовича

7.Гордієнко Софію Романівну

8.Гура Данила Івановича

9.Дубинку Соф”ю Миколаївну

10.Ємельянова Матвія Сергійовича

11.Іванченкову Ніку Євгенівну

12.Кісельову Софію Вячеславівну

13.Курганову Єву Євгенівну

14.Кринцева Нікіту Дмитровича

15.Кондратову Маргариту Романівну

16.Квашу Гліба Євгеновича

17.Лютого В’ячеслава Вікторовича

18.Лимаря Ростислава Віталійовича

19.Микитюк Єлизавету Дмитрівну

20.Масолобова Єлисея Віталійовича

21.Мартиросяна Давіда Гагіковича

22.Мєзєнцева Ігора Валерійовича

23.Нестеренко Марію Вікторівну

24.Неділька Тимура Валерійовича

25.Оганісяна Тарона Геворговича

26.Оганнісян Офелію Нареківну

27.Овсяннікова Миколу Сергійовича

28.Полудніцина Назара Дмитровича

29.Сільченка Єлісея В’ячеславовича

30.Самохіна Тимура Дмитровича

31. Шефера Івана Івановича

1.4. з 1-Г класу до 2-Г класу 29 учнів:

1. Абрамовіча Михайла Олександровича

2. Близнюка Олексія Олександровича

3. Бабініч Наталію Владиславівну

4. Гармаш Дарину Олегівну

5. Гордєєва Сергія Олександровича

6. Данилюк Мілану Ігорівну

7. Деонега Єву В’ячеславівну

8. Дрантусову Дар’ю Максимівну

9. Журенка Філіппа Геннадійовича

10. Канаха Раю Абдельгані

11. Колесникову Софію Віталіївну

12. Колянду Ольгу Валеріївну

13. Кіслякову Олександру Володимирівну

14. Коваленка Кирила Володимировича

15. Лаврова Олексія Володимировича

16. Лямцеву Арину Дмитрівну

17. Максименко Валерію Костянтинівну

18. Несмеянову Катерину Борисівну

19. Новікову Марію Олександрівну

20. Овчаренка Володимира Костянтиновича

21. Полотнянко Мелану Павлівну

22. Силантьєву Юлію Олексіївну

23. Сопітько Марію Володимирівну

24. Тахмазовау Лейлау Бахтіяр кизи

25. Терентьєву Мілану Русланівну

26. Чернобай Софію Ігорівну

27. Чернобай Любов Ігорівну

28. Шатілло Таісію Андріївну

29. Яковенко Аріну Сергіївну

2. Перевести учнів 2-х класів до 3-х класів:

2.1 з 2-А класу до 3-А класу 30 учнів:

1. Алексєєву Анну Андріївну

2. Балабая Данііла Сергійовича

3. Берлізева Єлисея Денисовича

4. Бойка Андрія Сергійовича

5. Булах Марину Андріївну

6. Геворкян Крістіну Артемівну

7. Гутніченка Романа Олексійовича

8. Дворникова Мирослава Максимовича

9. Єрохіна Івана Артемовича

10. Жиліцина Владислава Андрійовича

11. Іванову Вероніку Леонідівну

12. Іконнікову Анастасію Олександрівну

13. Кишинську Алісу Леонідівну

14. Костюк Єлизавету Романівну

15. Кричфалушого Дениса Васильовича

16. Куліш Анастасію Павлівну

17. Миронюк Аріну Сергіївну

18. Мустафаєву Масуму Ельчін кизи

19. Назарову Ксенію Артемівну

20. Пантелєєва Артема Олександровича

21. Пономарьова Всеволода Володимировича

22. Разінькову Марію Романівну

23. Савчук Анну Вадимівну

24. Тверитинову Дар’ю Сергіївну

25. Ткаченко Марину Василівну

26. Торяника Олександра Олександровича

27. Ус Кіру Олександрівну

28. Черкашина Никиту Вадимовича

29. Штих Ірину Павлівну

30. Ярового Івана Андрійовича

2.2. з 2-Б класу до 3-Б класу 30 учнів:

1. Аржевікіна Леоніда Юрійовича

2. Аржевікіну Софію Юріївну

3. Барміну Аміну Сергіївну

4. Гузненкову Анну Ігорівну

5. Денисову Анастасію Юріївну

6. Дзеніс Ангеліну Сергіївну

7. Заволодька Олексія Валерійовича

8. Ігнатьєву Анну Романівну

9. Калімбет Марію Ігорівну

10. Кобзаря Данила Сергійовича

11. Кобзаря Івана Сергійовича

12. Колесникова Євгенія Віталійовича

13. Ломакіна Данііла Олександровича

14. Лихвар Мирославу Артемівну

15. Малюженка Артема Миколайовича

16. Морозову Мар’яну Євгеніївну

17. Науменко Ірму В’ячеславівну

18. Разумовського Максима Юрійовича

19. Рибак Юлію Ігорівну

20. Сіньговського Миколу Вадимовича

21. Солоділову Софію Романівну

22. Стрельцова Ігната Антоновича

23. Таран Марію Романівну

24. Терещенка Владислава Андрійовича

25. Ульяницьку Варвару Ігорівну

26. Федорову Поліну Олегівну

27. Чередніченка Арсенія Олександровича

28. Шапоренко Марію-Емілію Ігорівну

29. Яременка Данила Віталійовича

30. Яремченка Михайла Юрійовича

2.3 з 2-В класу до 3-В класу 30 учнів:

1. Бобрика Микиту Олексійовича

2. Бояринову Софію Дмитрівну

3. Васильченка Віталія Ігоровича

4. Волокітіна Олексія Геннадійовича

5. Гаврильченко Софію Юріївну

6. Гончаренка Павла Олексійовича

7. Дмитрієнка Данила Дмитровича

8. Зінов’єву Анну Сергіївну

9. Кислякову Дар’ю Олегівну

10. Комарова Максима Євгеновича

11. Кошеленка Льва Артемовича

12. Купіна Гліба Олександровича

13. Макаренко Софію Миколаївну

14. Марусенко Поліну Сергіївну

15. Матікайнен Олександру Сергіївну

16. Мовчан Катерину Сергіївну

17. Нгуєн Ньі Там Уен (д.)

18. Непринцева Артура Романовича

19. Обидьонкіну Веселину Сергіївну

20. Орябинську Діану Віталіївну

21. Павлуненко Єлизавету Дмитрівну

22. Панченко Карину Євгенівну

23. Пономаренка Святослава Павловича

24. Полторацького Андрія Максимовича

25. Рябеньку Мірру Марію В’ячеславівну

26. Сафонову Маргариту Євгенівну

27. Сергієнка Данила Олеговича

28. Сіріка Єгора Ігоровича

29. Соколова Артема Олександровича

30. Самойленка Олексія Миколайовича

2.4 з 2-Г класу до 3-Г класу 30 учнів:

1. Бабошко Орину Владиславівну

2. Бавикіну Єлизавету Віталіївну

3. Безвербну Анну Григорівну

4. Булигу Дмитра Віталійовича

5. Вечур Анастасію Олександрівну

6. Волкову Анастасію Олександрівну

7. Гладишева Платона Євгеновича

8. Герасимова Матвія Сергійовича

9. Головаша Артема Антоновича

10. Грудіна Анатолія Артемовича

11. Конєву Діану Юріївну

12. Кривцуна Дмитра Олександровича

13. Куплевацького Георгія Андрійовича

14. Лаврову Анастасію Олександрівну

15. Лук’яненко Діану Тимурівну

16. Марфич Яну Артемівну

17. Мустафаєву Елію Амід кизи

18. Нгуєн Ієн Ні (д.)

19. Нестеренка Руслана Вікторовича

20. Обозну Олександру Дмитрівну

21. Петлицю Іллю Андрійовича

22. Петрова Юрія Денисовича

23. Пірогову Анастасію Олегівну

24. Рижкова Артема Ігоровича

25. Романського Івана Ілліча

26. Сироту Дар’ю Павлівну

27. Удовікову Аріну Олексіївну

28. Федяя Олександра Романовича

29. Шамрая Ігоря Євгеновича

30. Шутова Гліба Сергійовича

3.Перевести учнів 3-х класів до 4-х класів:

3.1 з 3-А класу до 4-А класу 29 учнів:

1. Адоніна Остапа Олеговича

2. Безродного Германа Романовича

3. Васильєва Дем’яна Романовича

4. Головчанську Єву Дмитрівну

5. Голубіну Катерину Олександрівну

6. Грищенка Михайла Денисовича

7. Данієлян Аніту Ашотівну

8. Дюкарєву Мілану Дмитрівну

9. Заікіну Поліну Олександрівну

10. Зюбан Олександру Антонівну

11. Карпова Артема Андрійовича

12. Кацюбу Михайла Костянтиновича

13. Кондратюка Віолетту Олександрівну

14. Лагутіна Іллю Михайловича

15. Литвина Анастасію Олександрівну

16. Малого Володимира Володимировича

17. Мартіросян Мілєну Георгіївну

18. Марченка Кіріла Максимовича

19. Наріжну Дар’ю Андріївну

20. Полякову Валерію Віталіївну

21. Сало Ксенію Геннадіївну

22. Склярова Володимира Вадимовича

23. Стеценка Арсенія Станіславовича

24. Томєву Дар’ю Романівну

25. Трубкіна Давида Антоновича

26. Фатіаді Дар’ю Костянтинівну

27. Циганенко Міллу Олексіївну

28. Чернишова Данііла Андрійовича

29. Чистіліна Арсенія Володимировича

3.2 з 3-Б класу до 4-Б класу 27 учнів:

1. Аббасова Сархана Камран огли

2. Абраменко Катерину Віталіївну

3. Амбарцумова Володимира Миколайовича

4. Бірюкова Артема Євгеновича

5. Бірюкову Софію Володимирівну

6. Бурлаєнка Кирила Максимовича

7. Вінник Сніжану Сергіївну

8. Воскобойнікову Ірину Володимирівну

9. Гараєвау Аннасолтан Гуйчевну

10. Гордієнко Єлизавету Романівну

11. До Май Ань Тхі(д)

12. Захаровського Олександра Яковлевича

13. Іщенко Крістіну Сергіївну

14. Калюжну Софію Ростиславівну

15. Кріштопу Максима Олеговича

16. Лапшеву Уляну Максимівну

17. Локуцовську Марію Станіславівну

18. Максименко Єлизавету Максимівну

19. Мальца Назара Олександровича

20. Малихіну Ярину Олексіївну

21. Наумову Марію Богданівну

22. Неділька Кіріла Валерійовича

23. Нечаєву Марію Володимирівну

24. Неживенка Кірілла Андрійовича

25. Петрову Ніку Юріївну

26. Хахалєва Артура Костянтиновича

27. Щербака Михайла В’ячеславовича

3.3. з 3-В класу до 4-В класу 30 учнів:

1. Азарову Ірину Олександрівну

2. Борщова Гліба Олександровича

3. Босюк Тетяну Андріївну

4. Булигу Анастасію Віталіївну

5. Буцьку Софію В’ячеславівну

6. Верещаку Данила Геннадійовича

7. Грабського Володимира Юрійовича

8. Жиляєва Тимофія Сергійовича

9. Заплотнього Романа Євгенійовича

10. Івлєва Максима Дмитровича

11. Куршева Олександра Олексійовича

12. Кузьменка Данила Сергійовича

13. Кобець Аліну Андріївну

14. Коноваленко Аліну Миколаївну

15. Костенка Руслана Віталійовича

16. Котлярову Катерину Романівну

17. Мірошник Ірину Дмитрівну

18. Перекупнєву Марію Андріївну

19. Петлицю Ярослава Олексійовича

20. Петрову Дар’ю Ярославівну

21. Проскуріну Ксенію Євгенівну

22. Піщуліна Івана Сергійовича

23. Рамзайцеву Ксенію Сергіївну

24. Садовничу Марію Аврору Богданівну

25. Трутко Марію Сергіївну

26. Храпач Марію Юріївну

27. Череваня Назара Олександровича

28. Ширяєва Артьома Дмитровича

29. Юрченка Германа Дмитровича

30. Ялпута Вікторію Андріївну

3.4. з 3-Г класу до 4-Г класу 29 учнів:

1. Бєглієва Хидиргулу Мейлісовича

2. Брусенцову Юлію Володимирівну

3. Дінь Ван Ха Фонг (м)

4. Дмитрієва Андрія Максимовича

5. Єлтишеву Дар’ю Русланівну

6. Єлевтерова Арсена Георгійовича

7. Жданову Лілію Вадимівну

8. Жугана Еміля Оскаровича

9. Здоровцову Марію Андріївну

10. Климнюка Арсенія Євгеновича

11. Коваленка Арсенія Ігоровича

12. Коваль Олександру Станіславівну

13. Котову Аліну Сергіївну

14. Лісечко Ксенію Андріївну

15. Малкін Ілля Дмитрович

16. Мішкіна Катерину Віталіївну

17. Нікіфорова Дмитра Володимировича

18. Олейніка Максима Євгеновича

19. Олійникова Михайла Михайловича

20. Половика Ярослава Денисовича

21. Пояркову Анастасію Сергіївну

22. Статівко Анну Романівну

23. Теплову Орину Миколаївну

24. Фесенко Надію Сергіївну

25. Фунг Бао Нгок Ань(д)

26. Чернуху Даніїла Дмитровича

27. Шинкарчука Олександра Ігоровича

28. Шолуха Юрія Андрійовича

29. Шухарєнка Єгора Сергійовича

1. Перевести 119 учнів 4-х класів до 5-го класу та вибути до основної школи за таким списком:

1. Анісімова Єгора Геннадійовича

2.Бабенко Анастасію Павлівну

3.Баєва Максима Едуардовича

4.Баєву Марію Едуардівну

5.Баско Анастасію Романівну

6.Бережного Віктора Євгеновича

7.Горобець Єву Юріївну

8.Доан Кхань Ха(ж)

9.Єрмошенка Рената Рауфовича

10.Жидкова Олександра Володимировича

11.Колянда Юлію Валеріївну

12.Котка Ростислава Сергійовича

13.Куликова Артема Юрійовича

14.Лобойченко Єлизавету Володимирівну

15.Максименка Ярослава Олександровича

16.Нагаєць Валерію Дмитрівну

17.Нгуєн Куінь Чі (ж)

18.Непринцева Андрія Романовича

19.Проходько Анастасію Віталіївну

20.Радушка Дмитра Андрійовича

21.Савченка Артема Володимировича

22.Сахань Валерію Владиславівну

23.Сімонєнко Дарину Дмитрівну

24.Стороженка Євгена Івановича

25.Хоанг Дай Нам Ань (м)

26. Черьомухіну Маргариту Олександрівну

27.Шевченка Дениса Біроловича

28.Шеховцову Діану Олександрівну

29.Юзефович Міллу Андріївну

30. Якіменко Алісу Віталіївну

31.Аракєлова Георгія Артемовича

32.Багері Антона Гударзовича

33.Бурдоль Анну Вячеславівну

34.Вареця Василису Олександрівну

35.Гавриленко Олександру Олександрівну

36.Гмиря Софію Денисівну

37.Гончаренко Діану Сергіївну

38.Клубенко Анастасію Сергіївну

39.Ковалевського Максима Олеговича

40.Левченка Мирослава Сергійовича

41.Лисака Ростислава Сергійовича

42.Макарову Стеллу-Міньтяу Фуківну

43.Махіна Георгія Олександровича

44.Мустафаєвa Гуру Ельгин кизи

45.Налапка Єгора Руслановича

46.Несмеянову Вікторію Борисівну

47.Осмачко Олівію Ігорівну

48.Партола Таїсію В’ячеславівну

49.Пінську Ніколь Віталіївну

50.Приймак Марію Романівну

51.Пріходько Дар’ю Антонівну

52.Ращупкіна Микиту Денисовича

53.Снісар Кароліну Сергіївну

54.Соколова Дениса Олександровича

55.Солодилова Данііла Дмитровича

56.Хлудєєву Дінару Олегівну

57.Хованець Аліну Дмитрівну

58.Хорошенка Святослава Володимировича

59.Чугрєєву Марію Олександрівну

60. Шатілла Тимура Андрійовича

61. Авраменко Аріну Ігорівну

62.Алієву Ельвіру Віталіївну

63. Бєглієва Мухамметмурада Мейлісовича

64.Богослову Кіру Артемівну

65.Боєва Михайла Ярославовича

66.Вашкевич Поліну Володимирівну

67.Жалінську Орину Денисівну

68.Жиляєва Матвіяй Сергійовича

69. Кофанову Алісію Олександрівну

70.Карпенко Маргариту Вадимівну

71.Мангасаряна Давіда Мартиновича

72.Мещерякову Маргариту Євгеніївну

73.Москаленко Ксенію Максимівну

74.Мясоєдову Крістіну Юріївну

75.Олійника Іллю Олеговича

76.Печерського Семена Сергійовича

77.Попова Олександра Олександровича

78.Пухачову Ілону Сергіївну

79.Радченко Аліну Олександрівну

80.Рарога Данила Юрійовича

81.Рижка Івана Юрійовича

82.Савчук Єлизавету Сергіївну

83.Сухопар Поліну Валеріївну

84.Сухопар Софію Валеріївну

85.Філіпского Максима Денисовича

86. Фам Лє Хай Ань

87.Черкашину Єлизавету Олександрівну

88.Шканд Дар’ю Олександрівну

89.Юрчука Арсенія Сергійовича

90. Андрющенка Іллю Антоновича

91.Березного Назара Олеговича

92.Березного Фелікса Олеговича

93.Бондарєву Ірину Євгенівну

94.Горобця Миколу Ігоровича

95.Давидова Дениса Олександровича

96.Дишлєвого Івана Сергійовича

97. Корнієнко Анфісу Віталіївну

98.Кальчеву Катаріну Богданівну

99.Кудіну Інну Дмитрівну

100.Ладухіну Дар’ю Миколаївну

101.Левіну Лілію Леонідівну

102.Логвінова Максима Дмитровича

103.Лученко Діану Дмитрівну

104.Михайлову Анастасію Василівну

105.Мірошниченко Софію Сергіївну

106.Петренка Дмитра Антоновича

107.Примака Микиту Андрійовича

108.Савченко Домініку Сергіївну

109.Сінельнікова Артемія Юрійовича

110.Соснову Дар’ю Андріївну

111.Стрельцину Єлизавету Григорівну

112.Терентьєва Ігора Сергійовича

113. Філатова Федора Віталійовича

114.Чистого Давида Павловича

115.Чан Хоаног Нган (ж)

116.Шамрай Єванжеліну Артемівну

117.Щербаковського Михайла Сергійовича

118.Юр’єва Всеволода Ігоровича

119.Юрченка Владислава Костянтиновича

УХВАЛИЛИ:

1. Класним керівникам: Дідушенко А.Є., Конопельнюк М.В., Капелюшній М.А., Малихиній О.П., Лінніковій Л.В., Гаджизаде А.М., Роскошенко О.Л., Мясоєдовій А.А., Бакаєвій Г.А., Богословій Т.В., Клімішеній О.А., Ємельянова Т.В., Соколкіній Т.М., Даніліній І.В., Кондратьєва Н.О., Ярошенко О.І.

1.1.Зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради ( протокол від 26.05.2017 №4)» та в особових справах учнів.

До 26.05.2017 року

1.2. Видати учням табелі успішності з результатами навчальних досягнень

До 26.05.2017 року

Голова педагогічної ради Карпенко О.Г.

Секретар педагогічної ради Малихіна О.П.

Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.