Зарахування дітей до шкіл здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016 .

З 1 до 15 червня заяви не прийматимуться, проте батьки мають право подати заяву після цієї дати. Якщо на 31 травня кількість заяв у школу не перевищить кількість місць у перших класах, то до 1 червня директор має видати наказ про зарахування всіх учнів. Якщо ж на 31 травня школа має більше охочих, ніж може прийняти, то для зарахування вона має керуватися черговістю.
До 1 червня включно школа зараховує всіх дітей, які підтвердили місце проживання на її території обслуговування.

Батьки дитини обов’язково надають:

1. Заяву батьків (або одного із батьків).

2.Свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія).

3. Форма № 086-1/О "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (відповідно листа МОЗ №111-01/89 від 29.03.2018 року «Щодо медичних довідок для відвідування закладів освіти»).

4. Копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).

Зарахування дитини до школи відбувається на підставі поданих документів.

До 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування школи. Зарахування відбувається через жеребкування. Жеребкування проводитимуть у період з 5 до 10 червня. Воно обов’язково має бути публічним і прозорим. Батьки дітей, які претендують на вільні місця, можуть бути учасниками жеребкування, але виключно на добровільних засадах.
Такождо 15 червня включно зараховуються учні, які не проживають на території обслуговування, але хочуть навчатися за нетиповою освітньою програмою. Йдеться про програми, які потребують затвердження в Державній службі якості освіти.
Впродовж двох робочих днів після зарахування дітей, які мають бути зараховані до 1 червня (тобто не пізніше 3 червня), школа має оприлюднити на своєму інформаційному стенді і сайті:

· список зарахованих учнів із зазначенням лише їхніх прізвищ;

· оголошення про дату, час, місце і спосіб проведення жеребкування (у разі його проведення);

· інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця;

· наказ директора про утворення конкурсної комісії з трьох осіб для проведення жеребкування.

Після 15 червня і до початку навчального року на вільні місця братимуть дітей, які проживають на території обслуговування, а впродовж навчального року – у порядку надходження заяв про зарахування (при наявності вільних місць).
Порядок прийому до закладу здійснюється відповідно до Наказу МОН України від 16.04.2018 № 367
/Files/images/animashki/1328879565_1327832453_knuga.jpg