Профілактичні бесіди напередодні осінніх канікул

Напередодні осінніх канікул з учнями навчального закладу проведені бесіди з попередження усіх видів дитячого травматизму та правопорушень. Також проведені бесіди з правил поведінки поводження на воді, в лісі, вдома, на дорозі та з вибухонебезпечними предметам. Єдиний урок з дорожнього руху. Єдиний урок з пожежної безпеки.

Профілактичні бесіди на початку нового навчального року

З учнями 1-4 класів проведені бесіди з попередження всіх видів дитячого травматизму, пропаганди здорового способу життя! Проведені Єдиний урок безпеки дорожнього руху, Єдиний урок протипожежної безпеки. В школі триває Місячник "Увага! Діти на дорозі"!

Правила поведінки під час купання у відкритих водоймищах

Профілактичні бесіди напередодні літніх канікул

Напередодні канікул з учнями навчального закладу проведені бесіди з попередження усіх видів дитячого травматизму та правопорушень. Також проведені бесіди з правил поведінки поводження на воді, в лісі, вдома, на дорозі та з вибухонебезпечними предметам. Єдиний урок з дорожнього руху. Єдиний урок з пожежної безпеки.

/Files/images/animashki/вулиці.jpg

Урок з безпеки дорожнього руху

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму в дитячому таборі «Бджілка» провели урок з безпеки дорожнього руху.

Оновлено куточок з безпеки дорожнього руху

/Files/images/travmatizm/куточок.jpg

Профілактичні бесіди напередодні літніх канікул