Безпечна дорога до школи: в Україні розпочинаються профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!»

На території нашої держави з 20 серпня стартує комплекс профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!». Своєрідний «місячник безпеки» проводиться щорічно, й вже став доброю традицією.Акція триватиме до 20 вересня.

Літні канікули добігають кінця, а це означає що на вулицях міст та селищ знову побільшає маленьких пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.

Крім того, для підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року, Державтоінспекція здійснить обстеження ділянок, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.

Державтоінспекція звертається до керманичів авто: не забувайте, що поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною, тож слід бути особливо уважними до маленьких учасників дорожнього руху.

Приділити більше уваги малюкам потрібно й батькам. Пам’ятайте - безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.

Прес-служба ДепартаментуДАІ МВС України

/Files/images/travmatizm/ГАИ светофор как ДС.jpg