ОПИС ДОСВІДУ

«Упровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес як засіб формування навичок здорового способу життя учнів 1–4-х класів в умовах Нової української школи».

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОСВІДУ (ВПРОВАДЖЕННЯ ЗДОРОВ'ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ЗАКЛАДУ ОСВІТИ)

Методичний марафон за темою "Здоровий спосіб життя - вибір успішних і щасливих"

ДОСВІД РОБОТИ

ІЗ ДОСВІДУ РОБОТИ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ КАПЕЛЮШНОЇ М.А.

ІЗ ДОСВІДУ РОБОТИ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ СОКОЛКІНОЇ Т.М.

ІЗ ДОСВІДУ РОБОТИ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ГОНТАР Н.І.

ВІДКРИТІ УРОКИ ТА ВИХОВНІ ЗАХОДИ

ВИХОВНА ГОДИНА ІЗ ДОСВІДУ РОБОТИ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЄРМОЛОВОЇ Ю.С.

ПЛАН - КОНСПЕКТ УРОКУ ЗА ТЕМОЮ "ТВАРИНИ В ПРИРОДІ" ІЗ ДОСВІДУ РОБОТИ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЄРМОЛОВОЇ Ю.С.

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ

Міський конкурс учнівських проєктів "Харків очима небайдужих дітей"

ГУРТКОВА РОБОТА

Хор "Сонечко"/гурткова робота/

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

ДИСТАНЦІЙНЕ ЗАНЯТТЯ З ВЧИТЕЛЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ПРОЦЕНКО І.В. "РАНКОВА ЗАРЯДКА"

ІННОВАЦІЙНІ ЗДОРОВ'ЯЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ

ЗДОРОВ'ЯЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ ПІД ЧАС ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

АПРОБАЦІЯ ДОСВІДУ ШКОЛИ ВІДБУЛАСЬ 06 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ ПІД ЧАС ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КРОС-ФОРУМУ "ЄВРОПУ ЄДНАЄ ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ"

/Files/images/2020-2021_n_r/foto_shkoli/Рисунок12.png

/Files/images/2020-2021_n_r/foto_shkoli/Рисунок1.png

/Files/images/2020-2021_n_r/foto_shkoli/erazm-days-t.jpg

#ВІДЕОErasmusDays,2021

УЧАСТЬ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ ЕРАЗМУС+ ОФІС В УКРАЇНІ (НЕО В УКРАЇНІ), ЗА ПІДТРИМКИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГОГІЧНА АКАДЕМІЯ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ".

НАША ШКОЛА ПРИЄДНАЛАСЬ ДО МАСШТАБНОГО МІЖНАРОДНОГО СВЯТКУВАННЯ "ERASMUS DAY" у 2021 році. У рамках проєкту у жовтні 2021 року проведено спортивний захід за підтримки професора, доцента, зав.кафеди фізичного виховання та фітнесу КЗ "ХГПА" Школи Олени Миколаївни між учнями та вчителями нашого закладу "Спорт- це життя".

Протягом 19 – 22 жовтня 2021 року відбулася X обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: здоров’я дітей – пріоритетна стратегія розвитку освіти в Україні».

23.10.2021 проведено підсумкову онлайн-конференцію з обміну досвідом між учасниками виставки та експертами. Онлайн-конференція відбулася у дистанційному форматі на платформі Zoom.

Дипломом ІII ступеня Х обласної тематичної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» відзначено: у номінації «Здоров’язбережувальна діяльність як пріоритетний напрям розвитку закладу освіти в сучасних умовах»: комунальний заклад " Харківська спеціалізована школа I ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області".

/Files/images/2021-2022_navchalniy_rk/EFFC2AEF-14EB-4477-9F43-D680A10895C3.jpeg

04 листопада 2021 року відбулась Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні проблеми фізичної культури і спорту в сучасному суспільстві». Досвід роботи, як Школи сприяння здоров'ю, презентовано на Кафедрі фізичного виховання та спортивного вдосконалення Житомирського державного університету імені Івана Франка. Під час роботи конференції, було представлено досвід роботи школи за темою: «Упровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес як засіб формування навичок здорового способу життя учнів 1–4-х класів в умовах Нової української школи», а також представлено систему роботи закладу освіти у цьому напрямку.

/Files/images/2020-2021_n_r/foto_shkoli/33, (2).jpg

/Files/images/2020-2021_n_r/foto_shkoli/33, (3).jpg