Вітаємо Жулій Вероніку, ученицю 3-Г класу, яка посіла І місце у ІІІ Міжнародному фестивалі- конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя», присвяченому творчості Л. Українки

Вітаємо Жулій Вероніку, ученицю 3-Г класу, яка посіла І місце у ІІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості "Змагаймось за нове життя", присвяченому творчості Лесі Українки в номінації "Декламація"!

Також вітаємо класного керівника Єрмолову Юлію Сергіївну, яка підготувала Вероніку до конкурсу та отримала подяку від організаторів за творчий пошук та високопрофесійну підготовку учнів!

Пишаємося нашими талановитими учнями та учителями! Так тримати! Разом до нових перемог!