Уроки щодо підтримки ментального здоров’я учнів «Ти як? Повертаємось до школи!»

Сьогодні в усіх українських школах був проведений урок щодо підтримки ментального здоров’я учнів «Ти як? Повертаємось до школи!».

Школярики, ви як? А ви, батьки? Початок навчального року змушує усіх нас хвилюватися, і це нормально. Адже до стресових умов додаються новий режим, взаємодія дітей з однолітками та вчителями, адаптація до нових уроків, а ще багато питань безпеки. Усе це потребуватиме додаткових зусиль і може стати ще одним джерелом стресу. Як з цим впоратися, поговорили сьогодні на уроках.

Також були проведені бесіди з дитячого травматизму.

Комплекс бесід із запобігання дитячому травматизму має на меті дати школярам знання, уміння, переконання, необхідні кожній людині для збереження життя і здоров’я. Учні повинні бути підготовлені до дій у небезпечних ситуаціях, знати способи запобігання їм, навчатися берегти своє здоров'я.