Всеукраїнський конкурс фото- та відео робіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна»

Наша безпека сьогодні багато в чому залежить від ЗСУ. Але є ситуації, коли наша особиста безпека лише в наших руках! Наприклад, коли це стосується безпеки на дорозі!

Під час освітнього процесу класний керівник 4-А класу Соколкіна Тетяна Миколаївна постійно звертає увагу учнів на правила безпеки учасників дорожнього руху. Саме тому вона запропонувала учням приєднатися до VI Всеукраїнського конкурсу фото- та відео робіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна», метою якого є привернення уваги до складної ситуації з дорожньо-транспортним травматизмом в країні й необхідності зменшення смертності внаслідок ДТП шляхом популяризації дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі, зменшення швидкості, використання пішоходами світловідбиваючих елементів у темний час доби, правил користування персональним вело- та електротранспортом, громадським транспортом, використання автокрісел, відмова учасників дорожнього руху від використання гаджетів, протидії керуванню транспортними засобоми під дією алкоголю, наркотиків та інших станів сп’яніння; дотримання алгоритму дій у разі ДТП та інших нещасних випадків, надзвичайних ситуацій техногенного, природного чи військового характеру та реагування на їхні наслідки, важливості опанування навичками надання домедичної допомоги потерпілим.

Давайте разом поглянемо на поради від учнів 4-А класу та завжди пам’ятатимемо, що наша безпека в наших руках!