Бесіда з попередження ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами від міжнародної гуманітарної організації ХАЛО Траст в Україні

На минулому тижні відбулися зустрічі 1 класів з представництвом міжнародної гуманітарної організації ХАЛО Траст в Україні, яке з 2015 року займається гуманітарною протимінною діяльністю на території України, зокрема інформаційною діяльністю для попередження ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами.

Під час зустрічі з учнями та учителями спілкувалася фахівець з надання інформації пані Ірина Щітка, яка надала дітям інформацію за наступними темами:

- вибухонебезпечні та підозрілі предмети, що найбільш розповсюджені на території України;

- заходи безпеки в разі знаходження таких предметів;

- ознаки та маркування небезпечних територій, правила поведінки;

- що робити, якщо людина опинилась на потенційно небезпечній ділянці.

Ми щиро дякуємо представництву міжнародної гуманітарної організації ХАЛО Траст в Україні за такі пізнавальні та корисні зустрічі для дітей. Сподіваємося на подальшу співпрацю!