День вшанування памʼяті студенток, розстріляних у Монреалі

6 грудня відбувається вшанування памʼяті студенток, розстріляних у Монреалі.

Даний захід проводиться в рамках акції «16 днів проти насильства» та звертає увагу до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства щодо жінок, домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

На жаль, саме трагічні події, змушують світ звернути увагу на проблему, адже насильство щодо жінок та дівчат і до тепер – одне з найпоширеніших порушень прав людини у світі і в більшості впадків люди продовжують про це мовчати.

Давайте використовувати уроки минулого і створювати простір вільний від насильства.

Закликаємо вас не мовчати про випадки насильства відносно будь-якої людини і обовʼязково звертатися за допомогою. Закликаємо говорити про це з дітьми, інформувати їх про правила збереження життя.

І памʼятайте, вчасне звернення за допомогою може стати щасливим шансом на майбутнє.

З повагою, психологічна служба.