Новий онлайн-курс від ЮНІСЕФ з мінної безпеки для вчителів, рятувальників та поліцейських

18 грудня 2023 року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки, МВС та ДСНС запустили онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки» для освітян, рятувальників та поліцейських, присвячений ефективному викладанню мінної безпеки дітям і підліткам з огляду на їхні вікові та психологічні особливості в інтерактивній формі, що відповідає міжнародним нормам мінної просвіти. Курс містить поради щодо створення безпечного середовища, психологічного розвантаження дітей, оцінювання знань, а також ідеї, матеріали та презентації для інтерактивного проведення занять онлайн і офлайн. Він також знайомить із міжнародними стандартами та підходами для поведінкових змін, пропонуючи креативні формати, що поєднують навчання і гру, покликані змінити поведінку дитини й перевести її в безпечну площину. Усі матеріали, розроблені ЮНІСЕФ для використання в роботі з дітьми різного віку.

Курс рекомендовано Методичною радою Українського інституту розвитку освіти.