До уваги батьків майбутніх першокласників!

Комунальний заклад "Харківська початкова школа №33 Харківської міської ради" планує набір учнів до 1 - х класів на 2024/2025 навчальний рік.

Зарахування дітей до 1-х класів відбувається відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (ЗАТВЕРДЖЕННОГО Наказом Міністерства освіти і науки України 16 квітня 2018 року № 367)

Визначити 08 квітня 2024 року датою початку приймання заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року (наказ Департаменту освіти від 29.12.2023 № 209 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році".

Правила прийому до закладу освіти

Перелік документів необхідний для зарахування дитини до першого класу:

- паспорт одного з батьків або документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти;

- заява одного з батьків

- копія свідоцтва про народження дитини;

- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о.

Примітка: у зв’язку із запровадженням воєнного стану до 1 класу можуть бути зараховані діти, які не проживають на території закладу, при умові надання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Право на першочергове зарахування мають:

- діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти;

- діти, рідні брати/сестри яких навчаються в закладі;

- діти працівників закладу.

Порядок реєстрації дітей до 1-х класів

Батькам майбутніх першокласників потрібно пройти електронну реєстрацію.

Інструкція електронної реєстрації для батьків.

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти

Адреса закладу освіти:

61005, м. Харків, вул. Іскринська, 28