Зустріч з представниками Харківської обласної бібліотеки, в ході якої учні мали змогу прослухати цікаву лекцію "Книга і лялька".

В ході Національного тижня читання відбулася зустріч учнів 1-х класів нашої школи з представниками Харківської обласної бібліотеки для дітей, в ході якої учні мали змогу прослухати цікаву лекцію "Книга і лялька".

Діти дізналися, що 21 березня святкують Міжнародний день лялькаря, з'ясували, кому належить ідея виникнення свята, слухали про першу ляльку та ляльковий театр. Познайомилися з умовами роботи акторів лялькового театру та із задоволенням пригадали сучасних ляльок.

З'ясували, що лялька Барбі є однією із найпопулярніших у всьому світі!

Дякуємо представникам Харківської обласної бібліотеки для дітей за таку цікаву та насичену лекцію!