Різдвяні страви України та Великобританії, 2023 р

Особливості святкування Великодня в різних країнах від шкільного Євроклубу, 2023 р

Міжнародна співпраця, яка об'єднала нас зі школою Meriemont school м. Цинциннаті (штат Огайо, США), містом- побратимом Харкова, продовжується.

Із партнерських ділових відносин співпраця переросла у справжню дружбу та підтримку! Учитель англійської мови Попсуй Олена Євгенівна та її учні мають постійне листування з пані Сарою Дейвиз, учителькою малювання Meriemont school та її учнями.

Діти передають один одному електронні листи, малюють малюнки, наші учні - удосконалюють знання мови, маючи постійну практику спілкування з носіями англійської мови. Пані Сара долучає до спілкування з нами не лише учнів, вона залучає також свою родину. Її учні та діти знають багато про Україну, її історію та страшну війну, яка відбувається зараз.

Американські друзі підтримують нас, висловлюючи найкращі побажання та скорішого приходу Миру до нашої країни!

День святого Валентина- історія та традиції святкування від шкільного Євроклубу, 2023 рік

"Новий рік у Європі"- цікаві факти про святкування Новорічних свят у різних країнах від Євроклубу, 2022 рік

Листування з педагогами школи Meriemont school м.Цинциннаті (штат Огайо, США) - 2022 рік.

День подяки, листопад 2022

Тиждень Європи – щорічне святкування миру і єдності, спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності.

#ErasmusDays,2021

/Files/images/2020-2021_n_r/foto_shkoli/erazm-days-t.jpg

МІЖНАРОДНИЙ ПРОЄКТ "ERASMUS DAY" - 2021. У рамках проєкту 15 жовтня 2021 року на базі школи відбувся спортивний захід між учнями та вчителями нашого закладу освіти "Спорт- це життя".